Hizmet Sözleşmesi

DENTALINE HİZMET SÖZLEŞMESİ

HİZMET VEREN: RF Sistem laboratuvar Donanım Yazılım Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

ADRES: Kuştepe mah. Leylak sok. Murat İş merkezi K:B1 D:1 Şişli – İstanbul -TR E-Mail adresi: program@dentaline.com.tr

Tel: 444 3001 ( Türkiye’nin her yerinden hiçbir kod kullanmadan normal telefon şirketi ile aranabilir )

www.dentaline.com.tr

1.HİZMET KONUSU:

36 ay süresince HİZMET VEREN tarafından hazırlanan, Dentaline Klinik Otomasyon ve Hasta takip programı ve uygulamaları için telefon destek, online internet üzerinden (HİZMET ALANIN her destek isteminde (Dentaline uzaktan yardım kullanıcı ve parolasını vermesi kaydı ile) program kurma, sürüm yükseltme, oluşabilecek hataların giderilmesi, sağlık bakanlığı günlük veri aktarımı hizmetinin her gün 09:00 – 18:00 saatleri arası, Cumartesi günleri 10:00 – 13:00 saatleri arası hizmet verilmesi prensibi ile kesintisiz hizmet ve destek sağlanmasıdır.

2.GENEL KOŞULLAR:

2.1-Bu hizmet alım sözleşmesi, sözleşme imza tarihinden başlamak üzere (otuz altı ay) 36 ay süre ile geçerli olacaktır, Sözleşme bitim tarihinden üç ay önce tarafların elinde olacak şekilde, sözleşmenin feshi ihbar edilmezse, sözleşme ücret maddesi hariç aynı koşullarla on iki ay süre ile uzar.

2.2-İş bu sözleşme kısmen veya tamamen bir başkasına devredilemez.

2.3- Sözleşme hizmet bedeli, Muayenehane / Poliklinikler için aylık olarak belirlenmiştir.

2.4-Hizmet alımı için HİZMET VERENE ait: 444 3001 no lu telefon aranmak suretiyle Türkiye’ nin her yerine mesai saatleri içerisinde destek hizmeti verilecek olup ayrıca herhangi bir ilave ücret alınmayacaktır.

2.5-HiZMET VEREN internet bağlantı konusunda birden fazla – ADSL – FIBERINTERNET – GSM DATA olmak üzere 3 farklı sistemi her zaman hazır tutarak hizmet alanların HİZMET VERENE ulaşmasına olanak sağlayacaktır.

2.6-Hizmet sözleşmesi süresince, Dentaline program sürümü-2.6.90- ve yeni çıkacak sürümler ayrıca bir ücret alınmadan HİZMET ALANA ücretsiz olarak verilecektir.

2.7-HİZMET ALAN Kullanıcı internet hizmetini kendisi sağlayacaktır. Bunun için HİZMET VEREN den bir istemde bulunamaz ve herhangi bir hak talep edemez.

2.8-HİZMET ALAN Kullanıcı tüm bilgilerini yedeklemek ile yükümlüdür. Bu konuda Dentaline program kullanıcıyı yedek alması için uyaracaktır.

2.9-HiZMET ALANA ait Herhangi bir adres, telefon, GSM no, e-mail değişikliği durumunda HİZMET ALAN kullanıcı hizmetini kesintisiz alabilmesi için bu bilgileri yazılım üzerinden online olarak güncellemek ve HİZMET VERENİ bilgilendirmekle yükümlüdür.

2.10-İşbu sözleşmeye ilişkin tüm tebligatlar e-mail yoluyla veya yazılı olarak yapılabilecektir.

2.11-HİZMET ALAN Kullanıcı destek hizmeti almak için çağrı merkezini veya Dentaline program içerisinden online destek bölümünü kullanarak HİZMET VERENE ulaşabilecektir.

2.12- KAPSAM VE GİZLİLİK Hizmet alan ve çalışanlarının eriştikleri veya iş yaparken iş gereği olarak, gördükleri RF SYSTEM’e ait her türlü bilgiyi gizli tutacakları ve üçüncü taraf kişilere duyurmayacaklarını taahhüt ederler. Hizmet alan RF SYSTEM işlerini yaparken daha önce bilgi güvenliği ihlal olaylarına karışmamış kişilerle çalışmaları yürütmeyeceğini, çalıştırdığı elemanların ve kendisinin RF SYSTEM’in gizlilik kurallarına uyacağını taahhüt eder. RF SYSTEM’in istemediği çalışanını değiştirmeyi kabul eder. Hizmet alanın iş birliği yaptığı diğer RF SYSTEM ve çalışanlar da RF SYSTEM’in güvenlik ve gizlilik kurallarına uymak zorundadırlar. Telif hakkı kapsamında olan yazılımların yasal olmayan şekilde çoğaltılması ve kullanılması, yasalara ve RF SYSTEM politikalarına aykırıdır. Hizmet alan, RF SYSTEM dahilinde hiçbir koşulda, yasal olmayan yazılım kopyası oluşturmayacağını, sistemlere yüklemeyeceğini yukarıda adı geçen şirketin temsilcisi sıfatıyla, işbu gizlilik Taahhütnamesinde yer alan tüm taahhütlere bağlı olduğunu beyan, kabul ve taahhüt eder. RF SYSTEM’in rızası alınmadan üçüncü kişilere ifşa edilmesi istenmeyen bilgiler tarafına verildiği taktirde, bu bilgileri gizli tutacağını ve RF SYSTEM’ den yazılı izin almadan üçüncü kişilere ifşa etmeyeceğini ve kullanmayacağını ve sadece tarafına veriliş amacı ile sınırlı olarak kullanacağını beyan, kabul ve taahhüt eder. Gizli bilgileri ifşa etmemeyi ve kullanmamayı kabul etmekle beraber bu bilgilerle ilgili hiçbir hususu üçüncü kişilerle görüşmemeyi ve sır olarak saklamayı, gizli bilgilerin kopya ve suretlerini çıkartmamayı ve üçüncü kişilere bunlarla ilgili hiçbir bilgi vermemeyi de peşinen kabul ve taahhüt eder. Yüklenici, satın almış olduğumuz yazılımların kullanımını düzenleyen tüm lisans hüküm ve koşullarına uygun hareket edecektir.